144,77 €*
% Отстъпка 204,95 €* (29.36% спасен)Информация за продукта "Shimano Baitrunner USA 8000 D-EU"
Shimano
Baitrunner 8000 САЩ D ЕС
{{ н }}Американските примамки, които всички искахме!
{{ н }} Макарата Baitrunner, широко известна като "US Baitrunner", майката на всички макари Baitrunner, развълнува много рибари по света.
Новата серия „D“ сега също впечатлява със своята здравина, здравина и много дълъг експлоатационен живот. Сега ви представяме най-новото поколение: Baitrunner D, който съчетава модерен дизайн с иновативна технология.
Независимо дали шаран, щука, сом или морски риболовец - всички те ще оценят тези истински бойни машини.
Всички модели са оборудвани с корпус и ротор от XT-7 графит.
Трябва да имате тази роля, трябва да почувствате тази роля, в крайна сметка това е роля и може да бъде създадена само в Shimano. Всеки риболовец на шаран и хищник е чакал тази макара дълго време.
Свободният ход е супер чувствителен, много фин и може да се регулира точно като швейцарски часовников механизъм. Сега на тази роля е дадена правилната хватка.
Удобна манивела, точно както бихме искали, точно както трябва да бъде за US Baitrunner.
Информация за продукта:
- {{ н }}
- Супер запушалка II{{ н }}
- Dyna Balance{{ н }}
- Varispeed{{ н }}
- Моторни скутери{{ н }}
- Високоефективна предавка{{ н }}
- Biogrip{{ н }}
- AR-C Макара
| Държач за кабел: | 0,35 мм/340 м |
|---|---|
| Предавателно отношение x:1: | 4,8:1 |
| Прибиране на кабела: | 91 см |
| Размер: | 8000 |
| Резервна бобина: | не |
| Спирачна мощност: | 9 кг |
| Тегло в грамове: | 600 |
| манивела: | единична манивела |
| предаване: | лят цинк |
| сачмен лагер: | 3+1 |
0 от 0 рецензии
Средна оценка за 0 от 5 звезди
Вход