91,43 €*
% Rabat 208,33 €* (56.11% sparet)
Indhold:
1 Stykke
Varenummer:
Varenummer:
PF1579819
EAN:
0036282116566
Produktinformation "Abu Garcia Svartzonker X3 Spin Combo 193cm 30-100g + hjul størrelse 2500"
Abu Garcia
Svartzonker X3 Spin Combo
Designet til geddefiskeri!
SVARTZONKER X stængerne er designet af Claes Claesson og udviklet af Abu Garcia. Stærke emner og komponenter samt ikonisk iøjnefaldende orange design. Kombineret med en REVO X hjul er dette en meget flot kombination til geddefiskeri.Produktdetaljer:
- superstærke 30T Carbon-stangemner
- hurtig emneaktion
- letvægts rustfri stålringe
- rustfri stållejer
- Rocket Turbine spole
- langsom lokomotiv-svingning
- aluminiumskrop
| Bremsekraft: | 45 kg |
|---|---|
| Kugleleje: | 9 |
| Oversættelse: | 5,1:1 |
| Ringe: | 9 |
| Rute dele: | 2 |
| Rutelængde i cm: | 193 |
| Snorfatning: | 0,25mm/110m |
| Snortrækning: | 71 cm |
| Transportlængde i cm: | 100 |
| Vægt i gram: | 427 |
| WG i gram maks: | 100 |
| WG i gram min: | 30 |
E-Mail Login Link
Login oder Anmelden mit...
Login
Angaben zum Hersteller (Informationspflichten zur GPSR Produktsicherheitsverordnung)