21,64 €*
% Rabat 39,59 €* (45.34% sparet)
Indhold:
1 Stykke
Varenummer:
Varenummer:
10431-175
EAN:
0043178155769
Produktinformation "Daiwa QC 750 hjul"
Daiwa
Daiwa QC 750 hjul
Det kan ikke blive mindre!
Opdag Daiwa QC 750 hjulet – lille, men kraftfuldt! Perfekt til Ultra-Light fiskeri, røddingfiskeri, let aborrefiskeri og ørredsøeventyr. Med klapkurv og ABS langkastspole er du klar til enhver situation. Få fat i det handy Daiwa QC 750 nu og oplev maksimal sjov i minimal størrelse!Produktdetaljer:
- 3 kuglelejer
- Infinite Anti-Reverse tilbageslagsstop
- ABS aluminiums-spole
- Aluminium hurtigklapkurv
- I-Shape kurvegreb
- Modellen fås i to farver: sølv og sort
| Bremsekraft: | 3 kg |
|---|---|
| Farve: | Schwarz |
| Kugleleje: | 3 |
| Oversættelse: | 5,1:1 |
| Snorfatning: | 0,16mm/100m |
| Snortrækning: | 58 cm |
| Størrelse: | 750 |
| Vægt i gram: | 175 |
0 af 0 bedømmelser
Gennemsnitlig bedømmelse på 0 ud af 5 stjerner
E-Mail Login Link
Login oder Anmelden mit...
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Angaben zum Hersteller (Informationspflichten zur GPSR Produktsicherheitsverordnung)