28,93 €*
% Rabat 52,04 €* (44.41% sparet)
Indhold:
1 Stykke
Varenummer:
Varenummer:
0362040
EAN:
4029569200870
Produktinformation "Quantum Trax II 640"
Quantum
Trax II 640
Masser af hjul for få penge!
Quantum Trax II tilbyder nu endnu mere ydelse for pengene: Man mærker tydeligt den fine gearjustering og den perfekte balance. Den nye, specielt udviklede form af håndtaget til Quantum sikrer en forbedret kraftoverførsel og ergonomi.
Produktdetaljer:
- Balanceret rotor, hvilket giver en silkeblød gang
- Kompakt husdesign
- Finjusterbar frontbremse
| Bremsekraft: | 7,5 kg |
|---|---|
| Kugleleje: | 5+1 |
| Oversættelse: | 4,6:1 |
| Reservespole: | nein |
| Snorfatning: | 0,30mm/200m |
| Snortrækning: | 75 cm |
| Størrelse: | 4000 |
| Vægt i gram: | 374 |
E-Mail Login Link
Login oder Anmelden mit...
Login
Angaben zum Hersteller (Informationspflichten zur GPSR Produktsicherheitsverordnung)